promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено епізоотичну ситуацію по важким хворобам тварин в світі з 24.07 – 30.07

Оприлюднено епізоотичну ситуацію по важким хворобам тварин в світі з 24.07 – 30.07

За період з 24 по 30 липня 2021 року Всесвітній організації охорони здоров’я тварин (МЕБ) надійшли повідомлення про реєстрацію 159 спалахів особливо небезпечних хвороб тварин в 19 країнах світу. Відповідні повідомлення були опубліковані на сайті Міжнародного епізоотичного бюро.

На минулому тижні африканська чума свиней вперше з’явилася в Домініканській Республіці (2 випадки). Японія зафіксувала перший випадок піроплазмозу коней (1).

Африканська чума свиней продовжує атакувати європейські країни: Угорщину (10), Німеччину (12), Латвію (11), Україну (1). Найбільше захворювань тварин на АЧС зафіксовано у Румунії (68). Росія зазнала 14 випадків цієї хвороби.

Високопатогенний пташиний грип був знайдений у Норвегії (1), Фінляндії (2), Швеції (2) та в Південній Африканській Республіці (5).

Хвороба Ньюкасла, а також віспа овець і кіз спалахнули в Росії (1 та 3 випадки відповідно).

Блутанг колихнув Іспанію (1), лихоманка Долини Ріфт – Кенію (1).

Заразний вузликовий дерматит у ВРХ знайдено в Таїланді (2).

Спалах гострої зоонозної хвороби Ящура відбувся у Лівії (3) та ПАР (4). В останній країні також знайдено коронавірусну інфекцію COVID-19 у тварин (1).

Франція зазнає спалаху Бруцельозу (1). На кубі зафіксовані випадки гострої геморагічної хвороби кролів (4). На минулому тижні в Ізраїлі відбулася хвиля туберкульозу у тварин (9).

Також читайте, що в Україні збільшать держпідтримку для тваринництва.

Джерело: oie.int.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *