promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 25 вересня – 1 жовтня 2023 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 25 вересня – 1 жовтня 2023 року

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 25 вересня – 1 жовтня 2023 року: 83-84 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня буде на рівні 83-84 грн/кг.

Свинарство має стати “страховим полісом” для рослинництва. 2023 рік – переломний для українського свинарства і м’ясної галузі – партнерство у всьому ланцюгу має прийти на зміну протистоянню виробників і переробників, щоб забезпечити прибутковість і вирощування і переробки в довгостроковій перспективі.

Форум “Зерно.Свині.М’ясо-2023”  став важливою, або навіть рушівною миттю у історії українського сільського господарства. Він відкрив двері до небаченої досі кооперації всередині нашої галузі.

“Зерно.Свині.М’ясо-2023” є історичною подією для аграрного сектору України. Зареєстровано понад 100 агрокомпаній, які планують розпочати свою діяльність в свинарстві або масштабувати діючий бізнес у свинарстві, підтримують цілі заходу і бачать перспективи розвитку свинарства та м’ясопереробної галузі. Це свідчить про великий потенціал у цих сферах.


Виробники зерна в Україні виявились на одній хвилі з підтримкою ідеї реалізації власної продукції всередині держави в рамках програми “Нове Свинарство України”.

Рентабельність свинарства на рівні 300%, і виробники зернових культур бачать в цьому перспективу для свого бізнесу та сільського господарства загалом.

Бізнес-форум “Зерно.Свині.М’ясо – 2023” підтвердив, що сільськогосподарські виробники України готові підтримувати один одного для розвитку України.

Підприємства мʼясної галузі України переконані у перспективності розвитку свинарства в Україні! Скористайтесь і ви унікальною можливістю розпочати або масштабувати свій власний бізнес в свинарстві правильно. 

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,25 євро/кг (91,80 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,60 євро/кг (65,23 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 7,83 злотих/кг (65,83 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 7,10 – 8,60 злотих/кг (59,69 – 72,30 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 2,31 €/кг (-2%) у ЄС
🔻 1,45 €/кг (-2%) у Бразилії
🔻 1,62 €/кг (-9%) у США
🔻 1,39 €/кг (-11%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *