promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 4 – 10 вересня 2023 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 4 – 10 верезня 2023 року
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 4 – 10 вересня 2023 року: 80-81 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня буде на рівні 80-81 грн/кг.

Свинарство має стати “страховим полісом” для рослинництва. 2023 рік – переломний для українського свинарства і м’ясної галузі – партнерство у всьому ланцюгу має прийти на зміну протистоянню виробників і переробників, щоб забезпечити прибутковість і вирощування, і переробки в довгостроковій перспективі.

На думку українців, кількість свиней в Україні повинна збільшитися до 90 мільйонів.

Про це свідчать результати опитування, проведеного виданням “MeatNews” від 17 серпня 2023 року.

На початок війни в Україні налічувалося лише 5 мільйонів свиней. Міжгалузева програма розвитку “Нове Свинарство 2025”, ініційована Асоціацією “М’ясної галузі” передбачає збільшення поголів’я свиней в Україні до 20 мільйонів. Результати опитування свідчать про наступне – українці за розвиток українського свинарства і бачать потенціал у збільшенні поголів’я свиней.

Світове споживання свинини зростає щороку, до 2030 року за прогнозом ОЕСР-ФАО приріст складе 16,5 мільйонів тонн. Глобальна торгівля свининою потребує щороку додаткові 20 мільйонів голів свиней. В Україні є потенціал вирощувати цю кількість, але розвиток свинарства в Україні досі заблокований.

Використовуючи зерновий ресурс України, що перебуває в стані невизначеності через блокування експорту, зерновиробники мають можливість не втрачаючи прибутків, реалізувати свої врожаї через свинарство.

Українське українське зерно може стати кормом а потім свининою високої якості, яку можна буде експортувати.

Про це і більше дізнайтеся на форумі “Зерно. Свині. М’ясо – 2023”, 15 вересня, м. Київ

Підприємства мʼясної галузі України переконані у перспективності розвитку свинарства в Україні! Скористайтесь і ви унікальною можливістю розпочати або масштабувати свій власний бізнес в свинарстві правильно. Відвідайте бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо – 2023»!

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,30 євро/кг (91,40 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,65 євро/кг (65,57 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 7,53 злотих/кг (66,98 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 7,00 – 8,70 злотих/кг (62,27 – 77,39 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 2,35 €/кг (-4%) у ЄС
🟢 1,48 €/кг (+2%) у Бразилії
🔻 1,79 €/кг (-9%) у США
🔻 1,57 €/кг (-3%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *