promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 28 серпня – 3 вересня 2023 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 28 серпня – 3 вересня 2023 року
pigcentre

Прогноз закупівельних цін на свиней на 35-й тиждень 2023 р.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 28 серпня – 3 вересня 2023 року: 79-80 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня буде на рівні 79-80 грн/кг.

Свинарство має стати “страховим полісом” для рослинництва. 2023 рік – переломний для українського свинарства і м’ясної галузі – партнерство у всьому ланцюгу має прийти на зміну протистоянню виробників і переробників, щоб забезпечити прибутковість і вирощування, і переробки в довгостроковій перспективі.

Обережно FAKENEWS: Вакцина AVAC від АЧС безпечна та ефективна – фейкові звинувачення на одному з інфопорталів спростовані.

Інформація розміщена на порталі Асоціації “Свинарів України” pigua.info про смертність свиней після вакцинації від АЧС на Філіппінах не відповідає дійсності.

MeatNews отримав офіційний документ від компанії AVAC та офіційних властей Філіппін, що свідчить, що жодна доза вакцини ще не була відправлена в Філіппіни.

15 вересня 2023 року перша вакцина проти АЧС буде презентована в Україні самим розробником – компанією AVAC. Очікується виступ директора компанії AVAC Нгуєна Ван Дієпа на бізнес-форумі “Зерно. Свині. М’ясо-2023” .

Зупинення поширення вірусу АЧС – стане одним із стимулів розвитку свинарства в Україні і в світі. Однак українські виробники мають значну перевагу – дешеві корми, що вже забезпечили понад 200% рентабельності у вирощуванні свиней в Україні впродовж минулих 12 місяців.

Підприємства мʼясної галузі України переконані у перспективності розвитку свинарства в Україні! Скористайтесь і ви унікальною можливістю розпочати або розвинути свій власний бізнес в свинарстві правильно. Відвідайте бізнес-форум «Зерно. Свині. М’ясо – 2023»!

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,30 євро/кг (91,21 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,65 євро/кг (65,43 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 7,59 злотих/кг (67,24 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 7,00 – 8,70 злотих/кг (62,01 – 77,07 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 2,39 €/кг (-3%) у ЄС
🟢 1,49 €/кг (+2%) у Бразилії
🔻 1,90 €/кг (-7%) у США
🔻1,62 €/кг (-0%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *