promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 21 – 27 серпня 2023 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 21 – 27 серпня 2023 року

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 21 – 27 серпня 2023 року: 80-81 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня буде на рівні 80-81 грн/кг.

Свинарство має стати “страховим полісом” для рослинництва. 2023 рік – переломний для українського свинарства і м’ясної галузі – партнерство у всьому ланцюгу має прийти на зміну протистоянню виробників і переробників, щоб забезпечити прибутковість і вирощування, і переробки в довгостроковій перспективі.

15 вересня в рамках бізнес-форуму “Зерно. Свині. М’ясо – 2023”  пройде виставка «Swine & Meat Industry Expo-2023».

На виставці виробники та переробники ознайомляться із сучасним обладнанням та технологіями у вирощуванні свиней та переробці мʼяса.

Відвідування форуму та виставки буде корисним свинарям, мʼясопереробним підприємствам та бізнесу, що лише планує дані види діяльності.

На виставці буде створено унікальну платформу для демонстрації  обладнання, технологій та послуг. Це неймовірна нагода зустріти потенційних клієнтів і партнерів, домовитись про співпрацю задля розвитку вашого бізнесу.

Ми віримо, що ваші інноваційні рішення сприятимуть розвитку агропромислової галузі та забезпечать благополуччя як населення країни, так і наших підприємств.

Не втрачайте шанс долучитися до форуму «Зерно. Свині. М’ясо – 2023», де ваша участь матиме важливе значення для досягнення спільних цілей розвитку!

Підприємства мʼясної галузі України переконані у перспективності розвитку свинарства в Україні.

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,30 євро/кг (91,64 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,65 євро/кг (65,74 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 7,80 злотий/кг (69,48 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 6,80 – 9,50 злотих/кг (60,57 – 84,62 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 2,45 €/кг (-2%) у ЄС
🔻 1,45 €/кг (-5%) у Бразилії
🔻 1,97 €/кг (-6%) у США
🟢 1,63 €/кг (+3%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *