promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 12 – 18 липня 2021 року

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 12 – 18 липня 2021 року
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогнозні закупівельні ціни на 12 – 18 липня 2021 року: 42 – 44 грн/кг на свиней живою вагою з ПДВ 14%, що у перерахунку на ПДВ 20% складає 45-47 грн/кг.

Наступного тижня ціна збільшиться на 1-2 грн за кілограм. Попит на м’ясо з початку літа стабільно не збільшується. 

Ціни на зернові вже зараз почали зменшуватись. Тому вже зараз свинарям слід використовувати можливість для того, щоб інвестувати кошти у модернізацію свинокомплексів, нову генетику, технології. У комплексі це допоможе знизити собівартість і не залежати від коливання цін на свиней. До того ж це стало вигідно у зв’язку з компенсаціями витрат на закупівлю племінних тварин до 80%.

Українські свинарі вже почали робити перші кроки для зниження собівартості у себе на свинокомплексах. Вони вже починають впроваджувати сучасні технології, нову генетику та працюють над зменшенням собівартості. Такі дії допоможуть українському свинарству вийти на новий прибутковий рівень.

Ціни на свиней та ситуація у світі

world-pig-prices_en (20).png

Джерело: Євростат

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней – 1,48 євро/кг (48 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,05 євро/кг (34 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі:
🟢 1,66 €/кг (-3%) у ЄС
🟢 1,49 €/кг (+2%) у Бразилії
🟢 2,06 €/кг (-9%) у США
🟢 1,80 €/кг (-1%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *