promo-zsm
promo-zsm

Що буде із сектором птахівництва далі?

Що буде із сектором птахівництва далі?
НС_CIAB_АМГ

COVID-19 залишається суттєвим фактором, який може похитнути ринки та завдати перебої в міжнародних поставках білого м’яса. Особливо це стосується нестабільних регіонів, таких як Європа та Південно-Східна Азія.

Глобальні перспективи на 4 квартал 2021 року відносно позитивні. Очікується постійний сильний попит на курятину та обмежена пропозиція; відносно незмінні (але високі) ціни на корми; подальше збільшення обсягів торгівлі. Останнє спричинено відновленням закладів громадського харчування. 

Непередбачуваним в прогнозі залишається лише Covid-19. Залежно від того, як він розвиватиметься в світі, карантинні обмеження можуть похитнути ринки птахівництва та завдати перебої в міжнародних поставках. Особливо це стосується Європи та Південно-Східної Азії

Аналітики вважають, що США, Мексика, Росія та Японія в цьому році стикаються з особливо потужними ринками з хорошою рентабельністю для птахівництва і місцевих виробників.

Зростання пропозиції у 2-му півріччі 2021 року буде обмежене у багатьох регіонах. Це зумовлено проблемами доступності робочої сили, що особливо впливає на виробництво у США, Великобританії та Таїланді. Крім того, постійні ризики пташиного грипу та високі ціни на корми впливають на пропозицію у всьому світі. Очікується, що ціни на корми залишатимуться майже незмінними. 

У 2 -му кварталі 2021 року у світовій торгівлі відбулося значне пожвавлення: обсяги торгівлі досягли історичних максимумів. Бразилія та США отримали найбільшу вигоду від міжнародної торгівлі. Проте експорт з Європи, Росії та України скоротився через пташиний грип та зменшення імпорту Китаю, додається у звіті.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *