promo-zsm
promo-zsm

Прогноз цін на свиней в ЄС нестабільний через АЧС

Прогноз цін на свинину в ЄС нестабільний через АЧС
pigcentre

Високий попит на внутрішньому ринку в значній мірі компенсував збитки основного постачальника ЄС від обмежень, введених на ринках Південно-Східної Азії. Разом з тим, згідно зі звітом Rabobank, деякі азіатські країни пом’якшили заборони на ввезення свинини з Німеччини – як мінімум, до кінця півріччя.

Нагадаємо: В’єтнам також скасовує обмеження на імпорт німецької свинини.

В цілому на міжнародному ринку відзначається невизначеність через суперечливі прогнози розвитку світового свинарства в 2021 році.

Rabobank прогнозує, що найближчим часом пропозиція свиней забійної кондиції виросте, але ціни на них будуть непередбачувано коливатися. Відбуватиметься це в залежності від епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней та вартості кормів. Можливі непередбачені злети і падіння.

Очікується, що економіка Китаю поступово набере обертів після пандемії COVID-19. Зросте внутрішній попит з боку закладів сегменту HoReCa і домогосподарств, а ціни стануть більш прийнятними для споживача.

Компанія відзначає, що поширення АЧС в Китаї та Східній Європі є одним з основних чинників зростання цін на свинину на світовому ринку в цілому. У 2020 році попит з боку Китаю став основним драйверів розвитку світових ринків тваринного білка, але в найближчому майбутньому він знизиться в міру відновлення внутрішнього виробництва.

Джерело: meatinfo.ru

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *