promo-zsm
promo-zsm

Екологічні рішення для зменшення викидів аміаку в повітря до 50%

pigcentre

Єврокорм пропонує екологічні рішення для співіснування свинокомплексів з приватним сектором.

Збільшення продуктивності разом зі зменшенням витрат – одна з головних задач бізнесу в свинарстві. Однак питання екології і співіснування із громадами – теж в перших пріоритетах.

Корпорація “Єврокорм” пропонує ефективні, доступні та швидкі рішення, як свинокомплексам зменшити до 50% викиди аміаку у повітря та знизити градус напруги у відносинах із населенням, що проживає поруч із свинкомоплексами.

Концентрація аміаку в повітрі небезпечна для здоров’я людей і, навіть, може стати причиною смерті. Аміак подразнює очі і дихальні шляхи, з’являються сльозотеча, біль у горлі, кашель, стає важко дихати.

Однак в Єврокормі переконані, що простими рішеннями – змінами в програмах годівлі проблему з аміаком можна вирішити повністю, або зробити її малозначимою.

Причиною забруднення повітря свиноферм аміаком, а далі і населених пунктів – є саме годівля. Тому через годівлю потрібно її і вирішувати, стверджують у корпорації. 

З метою пропозиції нижчої ціни на премікси виробники зменшували в них вміст синтетичних амінокислот. Натомість, для сучасної генетики, яка швидко росте, амінокислоти критично потрібні. Однак, недоброчесні продавці преміксів зменшують кількість синтетичних амінокислот у преміксах і компенсують їх великою кількістю білкових компонентів – соєвих та соняшникових шротів та макух у комбікормах. Як правило, результат невтішний і є головною причиною проблем у відносинах з громадами та проблемами зі здоровʼям працівників свинокомплексів. 

З преміксами Єврокорма легко і швидко можна ці проблеми вирішити, знизити виділення азоту в навколишнє середовище до 50% без негативного впливу на здоров’я і продуктивність тварин.

Концепція низькопротеїнових раціонів «Єврокорм» із використанням преміксів з високим вмістом синтетичних амінокислот – ключовий фактор екологічного та економічного виробництва! 

З додаванням синтетичних амінокислот в раціони свиней в кількостях, що точно відповідають потребам тварин, Єврокорму вдалося мінімізувати шкоду навколишньому середовищу і при цьому забезпечити найнижчу собівартість продукції свинарства – на рівні 30-35 грн/кг. Спеціально розроблені кормові програми Єврокорма зменшують навантаження на організм тварин, сприяють покращенню обміну речовин, зменшують кількість травних розладів, позитивно впливають на загальне здоров’я тварин та резистентність до інфекційних хвороб, сприяють кращому формуванню м’язової маси, покращують якість м’яса.

При згодовуванні низькопротеїнових раціонів Єврокорма лише незначна кількість амінокислот виділяється з сечею, в результаті, на проведення цих обмінних процесів витрачається менше енергії, свині споживають більше кормів, навіть, при високих температурах, краще ростуть. Зі зниженням кількості виділення та концентрації азоту – покращується якість повітря в приміщеннях і за периметром свинокомплексу. 

Зниження рівня протеїну у фінішних комбікормах на 2% при одночасному додаванні синтетичних амінокислот знижує виділення азоту на 20-30% без зниження продуктивності тварин. Особливо відчутною ця різниця для свинокомплексів розташованих в межах населених пунктів. Тільки впровадження низькопротеїнових раціонів прибере постійні скарги від населення через специфічний запах.

Єврокорм – найінноваційніша кормова компанія в Україні.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *