promo-zsm
promo-zsm

На Волині знову випадок АЧС

pigcentre

25 червня на території Борового лісництва «Городоцького лісового господарства» на Камінь-Каширщині було виявлено загибель дикого кабана.

На місце події прибули фахівці ветеринарної медицини, які взяли зразки для лабораторного дослідження і провели дезінфекцію. Волинська регіональна лабораторія підтвердила діагноз – африканська чума свиней.

Про це повідомляє Камінь-Каширська районна військова адміністрація.

Територію Борового лісництва визнано неблагополучною зоною, а навколо неї, в радіусі до 3 км, встановлена зона захисту. Села Троянівка та Майдан Маневицької громади ввійшли в зону спостереження (до 10 км від зони захисту).

Мисливці обстежують території на предмет виявлення хворих або загиблих тварин. Станом на сьогодні таких випадків не виявлено. Моніторинг проводиться також у приватному секторі.

За результатами засідання, комісія схвалила план із локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней. Карантинні обмеження будуть зняті не раніше, ніж через 40 діб після виконання всіх рекомендацій.

Африканська чума свиней є перешкодою для експорту свинини з України, що може негативно вплинути на рентабельність свинарства. Вакцина проти АЧС існує, проте в Україні вона ще не зареєстрована.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *