promo-zsm
promo-zsm

Перший в Україні навчальний курс з вакцинопрофілактики АЧС завершено!

pigcentre

Все хороше рано чи пізно добігає свого кінця, скінчилась і невеличка історія під назвою – «ПЕРШИЙ  В УКРАЇНІ онлайн КУРС НАВЧАННЯ із запобігання спалахів АЧС за допомогою вакцинопрофілактики».

33 перших слухачі вже отримують сертифікати про проходження курсу!

Хочемо подякувати тим, хто першими впродовж трьох тижнів занурювались в глибину проблеми АЧС та разом з нами шукали її рішення. Викорінення АЧС в Україні – задача пріоритетна і надважлива. Ми віримо, що навчальний курс стане тим важливим кроком, що докорінно змінить ситуацію з АЧС в нашій державі!

За 12 років АЧС укорінювалася на території України, а нелегальний продаж свиней інфікованих АЧС призвів до утворення стаціонарних осередків вірусу. Однак, наразі стає можливим викорінення цієї небезпечної хвороби.

Динаміка галузі на міжнародному ринку демонструє, що оздоровлення свинарства шляхом викорінення африканської чуми свиней зберігає високу рентабельність бізнесу та відкриває для нас експортні можливості та перспективи. Саме цю практику українське свинарство має поступово втілювати в реальність заради найшвидшого самопорятунку. Проєкт з підготовки інструкторів для вакцинопрофілактики АЧС значно наблизив українське свинарство до позитивних змін в даному напрямку!

Маленька історія завершилася, але попереду ще багато роботи – Центр підвищення ефективності в тваринництві і надалі проводитиме інформаційно-освітні заходи з метою підвищення ефективності та рентабельності бізнесу в свинарстві!

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *