promo-zsm
promo-zsm

AVAC передає Румунії 10 тис. доз вакцини від африканської чуми свиней

pigcentre

В’єтнамська акціонерна компанія AVAC погодилася передати уряду Румунії 10 000 доз вакцини проти африканської чуми свиней AVAC ASF LIVE.

Компанія AVAC щойно повідомила Міністерство сільського господарства та сільського розвитку та Департамент охорони здоров’я тварин про пожертвування 10 000 доз вакцини AVAC ASF LIVE Уряду Румунії.

Згідно з цим документом, AVAC погодився пожертвувати уряду Румунії 10 000 доз вакцини проти африканської чуми свиней AVAC ASF LIVE, виробленої компанією AVAC, для профілактики африканської чуми свиней у свиней.

Вкінці 2023 – напочатку поточного року стало зрозумілим, що АЧС вкорінилася в Україні, і навіть сучасні протиепізоотичні заходи проти неї не спрацьовують. Американо-В’єтнамський досвід показав, що шлях вирішення проблеми пролягає в вакцинопрофілактиці.

Однак, не дивлячись, що від України контракт з AVAC підписаний ще в березні 2023 року, в Україні не розпочалась, навіть, реєстрація вакцини проти АЧС, через штучні перепони, що створюються на маніпуляціях та недостатній поінформованості свинарів та органів влади у питанні вакцини проти АЧС.

Зупинити АЧС в Україні, зберегти національне поголів’я свиней та бізнес у свинарстві, що став спасінням для підприємств рослинництва можна тільки розірвавши ланцюг поширення АЧС. Прикриваючи нелегальний продаж свиней інфікованих АЧС, провокуючи нові та нові спалахи АЧС псевдозахисники свинарства провокують закриття все нових свинокомплексів. Нагадаємо, що в Україні з 2014 по 2019 рік припинили займатися свинарством понад 2000 підприємств, залишилося трохи більше 1000.

Допомагає набути необхідні компетенції у питанні вакцинопрофілактики АЧС ТОВ “Центр підвищення ефективності в тваринництві”, що розробив для свинокомплексів однойменний навчальний онлайн-курс. Зареєструватися на курс навчання можна за посиланням.

Після майже 3 років досліджень і розробки вакцини, проходження ретельної оцінки та тестування, AVAC успішно виготовляє вакцину проти африканської чуми свиней AVAC ASF LIVE.

Вакцина AVAC ASF LIVE є ослабленою ліофілізованою вакциною. Вакцинний вірус вирощують на клітинних лініях DMAC, розроблених компанією AVAC, а сама вакцина створена у співпраці з науковцями США із штаму створеного в науковому центрі Plum Island. Читати більше: CIAB продовжують розповідати про онлайн-курс з вакцинопрофілактики АЧС

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *