promo-zsm
promo-zsm

Обережно FAKENEWS. Вакцина AVAC від АЧС безпечна та ефективна, несправедливі обвинувачення pigua-info розкриті

ОБЕРЕЖНО ФЕЙК2
pigcentre

У світі медіа нам доводиться бути особливо пильними при поширенні новин. Останнім часом платформа pigua-info була помічена у поширенні фейкової новини філіпінського видання Rappler щодо смертності свиней через вакцину від африканської чуми свиней (АЧС) в’єтнамської компанії AVAC. Особливо важливо розкрити деталі звинувачень та відповідь компанії AVAC.

Згідно з інформацією, розміщеною на pigua-info, заява про смертність свиней від вакцини від АЧС виробництва компанії AVAC на Філіппінах не відповідає дійсності. Офіційний документ від компанії AVAC підтверджує, що жодна доза вакцини не була відправлена в Філіппіни. Це свідчить про відсутність підстав для поширення таких обвинувачень.

Зазначимо, що компанія AVAC активно наголошує на тому, що їхня вакцина від АЧС пройшла лабораторні дослідження та була офіційно визнана безпечною та ефективною органами В’єтнаму та США. Міністерство сільського господарства та розвитку сільських територій В’єтнаму (MARD) та Департамент сільского господарства Сполучених Штатів (USDA) дали позитивну оцінку щодо ефективності та безпечності цієї вакцині.

Отже, на основі доступної інформації можна стверджувати, що звинувачення, висунуті проти компанії AVAC через платформу pigua-info, маніпулятивні і не мають під собою підстав.

Окрім цього редакція MeatNews наголошує про майбутній виступ розробника вакцини від АЧС та директора компанії AVAC Нгуєна Ван Дієпа на бізнес-форумі “Зерно.Свині.М’ясо-2023”, що проводитиметься Асоціацією “М’ясної галузі”.
У присутніх учасників буде можливість переконатися особисто та поставити запитання щодо вакцинації та її важливості. Один із головних виступів заходу буде належати доктору Дієпу, директору компанії AVAC.

На відкритому форумі “Зерно. Свині. Мʼясо-2023”, учасники зможуть прослухати доповідь доктора Дієпа та ознайомитися з його поглядами на важливість вакцинації від африканської чуми свиней. Після виступу буде відведений час для запитань та обговорення. Це дозволить всім зацікавленим особам зрозуміти більше про вакцину, провести діалог із фахівцем та отримати достовірну інформацію з перших вуст.

Оригінал та переклад офіційної відповіді AVAC:


ОФІЦІЙНА ЗАЯВА

АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
“AVAC VIETNAM”

Ми рішуче засуджуємо статтю, написану Ферміном М. Діазом, яка з’явилася в онлайн-виданні Rappler на Філіппінах та в інтернеті 20 серпня 2023 року. У цій статті заявляється, що свинарі в регіоні Індонезії, де розводять свиней на островах Суматра, Ява та Сулавесі, зокрема на острові Пулау Булан, придбали та використали нашу вакцину AVAC ASF та відчули низьку ефективність.

Ця стаття містить недостовірну інформацію, оскільки станом на 20 серпня 2023 року ми не експортували жодної дози нашої вакцини AVAC ASF в Індонезію.

Отже, засновані на цьому статті твердження є хибними і очевидно є “фейковою новиною”. З цього приводу ми просимо в редакцію Rappler видалити цю негативну статтю з публікації та закликаємо філіппінські органи влади розслідувати автора статті.

Наша вакцина AVAC ASF успішно пройшла важкі та обґрунтовані науковими дослідженнями процедури безпеки та ефективності під наглядом Міністерства сільського господарства та розвитку сільських територій В’єтнаму (MARD), результати яких були підтверджені та підтверджені Департаментом сільського господарства Сполучених Штатів (USDA) та оцінені Всесвітньою організацією з охорони здоров’я тварин (WHOA). Вакцина успішно пройшла масштабні комерційні випробування на понад 500 фермах з 600 000 свиней. Фактично, останнім часом вона була схвалена для розповсюдження по всій території В’єтнаму Міністерством сільського господарства та розвитку сільських територій.

Сумно, що наша невтомна праця і наші зусилля у боротьбі з АЧС, досягнення, яке не було зроблене за останні 100 років, з метою користі для всього людства, може бути знищена через одну злиденну статтю, яка не має жодних підстав.

Ми сподіваємося, що наші скромні прохання отримають позитивне розглядання з боку Rappler, як відповідальної глобальної корпоративної структури, та відповідних філіппінських органів.

Видано 22 серпня 2023 року в Хунг Єн, В’єтнам.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *