promo-zsm
promo-zsm

Мінагрополітики підтримало проведення форуму “Зерно. Свині. М’ясо – 2023”

було підтримано проведення бізнес-форуму "Зерно. Свині. М'ясо - 2023", що пройде в Києві 15 вересня 2023 року. Головна мета форуму - запропонувати готові рішення для непрофільного бізнесу, як розпочати бізнес у свинарстві з гарантованим прибутком, без помилок та втрат. Взаємодія трьох галузей – рослинництво, свинарство  та мʼясної галузі має стати реальним механізмом часткового вирішення проблеми блокування експорту зерна.
pigcentre

Сьогодні відбулося засідання робочої групи при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, де обговорювались дві важливі ініціативи.

По-перше, експорт української свинини в Китай. Питання розглядається на рівні Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки. Таке обговорення покликане розширити експортні можливості українського аграрного сектору та забезпечити стабільні і вигідні торговельні відносини.

По-друге, було підтримано проведення бізнес-форуму “Зерно. Свині. М’ясо – 2023”, що пройде в Києві 15 вересня 2023 року. Головна мета форуму – запропонувати готові рішення для непрофільного бізнесу, як розпочати бізнес у свинарстві з гарантованим прибутком, без помилок та втрат. Взаємодія трьох галузей – рослинництво, свинарство  та мʼясної галузі має стати реальним механізмом часткового вирішення проблеми блокування експорту зерна.

Форум проводиться для 4-х категорій учасників:

  1. Агрокомпаній з рослинництва, що мають зерно та втрачають прибуток через низькі ціни на нього.
  2. Діючих свинокомплексів, що хочуть масштабуватися, збільшити в рази поголівʼя.
  3. Мʼясокомбінатів, що прагнуть створити власну сировинну базу.
  4. Виробників біоетанолу та спирту, що мають дешеві корми для свинарства і планують розпочати бізнес у свинарстві або шукають кооперації зі свинокомплексами.

Під час засідання робочої групи, керівником Асоціації М’ясної галузі запропоновано Держпродспоживслужбі не обмежувати зусилля з експорту свинини лише переговорами з Китаєм, а одночасно вести переговори з групою країні Азії – Китай, Філіппіни, Вʼєтнам, Південна Корея та Малайзія. Така концентрація уваги на групі цих країн дозволить швидше та з більшими гарантіями відкрити нові ринки збуту для свинини з України, та не допустить значного падіння рентабельності в галузі після збільшення виробництва свинини в Україні.

Микола Бабенко також вказав на проблему дефіциту свиней на внутрішньому ринку та необхідність об’єднання зусиль Мінагрополітики, всіх галузей, відповідального бізнесу для проведення форуму “Зерно. Свині. Мʼясо – 2023”.

Учасники Форуму отримають готові комплексні рішення для швидкого старту бізнесу в свинарстві. А вже діючі свинокомплекси – інструменти для масштабування діючого бізнесу.

До вирішення проблеми з дефіцитом свиней в Україні в умовах понад 200% рентабельності свинарства вже більше року мають долучитися всі. “Нам всім важливо, щоб була належна увага та інформаційна підтримка Форуму з боку Мінагропоілтики”, –  зазначив очільник асоціації.

Тарас Висоцький – перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, підтримав ініціативу Асоціації “Мʼясної галузі” у проведенні міжгалузевого форуму та пообіцяв належну підтримку заходу зі сторони Міністерства аграрної політики та продовольства.


Запланований форум “Зерно. Свині. М’ясо – 2023” обіцяє стати важливою подією для обговорення важливих питань торгівлі продукцією тваринництва та вирішення проблем внутрішнього ринку.

Нагадаємо, що на засіданні Робочої групи “З питань розвитку мʼясної галузі” у травні Міністерство аграрної політики та продовольства України підтримало програму розвитку мʼясної галузі “Нове свинарство 2025”, яку ініціювала в 2020 році Асоціація “Мʼясної галузі” спільно з Центром підвищення ефективності в тваринництві.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *