promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 11 – 17 жовтня

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 11 – 17 жовтня 2021 року: 47-48 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на наступний тиждень знову залишиться без змін. Cвітові ціни продовжують знаходитися на нижчому рівні, ніж в Україні. На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень зменшилась на напівтуші кондиційних свиней – до 1,20 євро/кг (37 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 0,6 євро/кг (18 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живець – 4,2 злотих/кг (28 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 3,10 – 5,20 злотих/кг (21 – 35 грн/кг).

Нагадаємо, що в Україні запрацювала перша електронна біржа з продажу тварин та м’яса – Meattrade. Тепер продавати та купувати живих тварин, птицю та м‘ясо стало легко та прозоро.  

А українські свинарі отримали можливість відвідати дослідницький центр Topigs Norsvin в Нідерландах.

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 1,38 €/кг (-2%) у ЄС
🟢  1,43 €/кг (+15%) у Бразилії
🔻 1,40 €/кг (-11%) у США
🔻 1,49 €/кг (-7%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *