promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 4 – 10 жовтня

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 4 – 10 жовтня
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 4 – 10 жовтня 2021 року: 47-48 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на наступний тиждень знову залишиться без змін, хоча світові ціни на значно нижчому рівні, ніж в Україні. На німецькій біржі VEZG ціна на наступний тиждень зменшилась на напівтуші кондиційних свиней до 1,24 євро/кг (39 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 0,77 євро/кг (25 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живець – 4,2 злотий/кг (28 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 3,10 – 5,20 злотих/кг (21 – 36 грн/кг).

Більше про поточну ситуацію у глобальному ринку м’яса читайте у інтерв’ю – “У рості цін на м’ясо переможців не буде”.

Нагадаємо, що в Україні запрацювала перша електронна біржа з продажу тварин та м’яса – Meattrade. Тепер продавати та купляти товари в м’ясній галузі стало легко та прозоро.  

Кожен, хто працює в цій галузі, може приєднатися до біржі та стати учасником м’ясного ринку абсолютно безкоштовно. Зареєструватися можна на офіційному сайті біржі за посиланням.

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🔻 1,40 €/кг (-2%) у ЄС
🟢  1,41 €/кг (+15%) у Бразилії
🔻 1,46 €/кг (-11%) у США
🔻 1,51 €/кг (-7%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *