promo-zsm
promo-zsm

Вчені створили канабісовмісне м’ясо

Вчені створили канабісовмісне м’ясо
НС_CIAB_АМГ

Найчастіше основним інгредієнтом рослинних замінників м’яса є соя або інші бобові. Наразі стартапи, що спеціалізуються на виробництві веганської їжі намагаються відійти від цього. Наприклад, американська компанія Planet Based Foods – перший і єдиний виробник у світі, що створює рослинні замінники м’яса, основним інгредієнтом яких є коноплі. 

Днями стартап презентував дебютну лінію заморожених продуктів для приготування вдома. 

Інноваційний та ефективний виробничий процес Planet Based Foods полягає у використовуванні насіння коноплі разом з гороховим протеїном і коричневим рисом, щоб максимізувати поживні речовини і вміст клітковини. В результаті виходить смачне конопляне м’ясо, яке крім білка та клітковини містить Омега-3-6-9 жири, але не містить сої, глютену чи ГМО.

Перший продукт компанії, Оригінальний конопляний бургер, було презентовано у закладах Stout Burgers & Beers у Південній Каліфорнії в 2021 році. На основі відгуків споживачів в Planet Based Foods удосконалили рецептуру.

На початку лютого компанія презентувала лінійку з п’яти продуктів для харчування вдома. Невдовзі вони з’являться в супермаркетах США. До переліку нових замінників м’яса на основі конопель входять: оригінальний конопляний бургер, південно-західний бургер з зеленим чилі, ковбаса для сніданку, італійський та оригінальний крамбл.

Стартап був заснований у 2019 році колишнім тренером з харчування та маркетологом канабісу Брейлін Девіс, вченим Робертом Девісом і ветераном ресторанного бізнесу Тедом Кешем. Насіння конопель забезпечує більше поживних речовин і білка, ніж більшість бобових та зернових. Для вирощування коноплі потрібно менше води, ніж для традиційних культур. Рослина регенерує ґрунт, не потребує пестицидів, і може успішно рости при більш високих температурах, що робить її культивацію досить доцільною в умовах змін клімату.

Джерело: agronews.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *