promo-zsm
promo-zsm

Ринок доставки значно зросте у наступних роках

Аналітики Rabobank очікують, що продажі доставки зростуть на 40%-80% в 2022/2023 роках в порівнянні з періодом до пандемії.

Згідно з останньою аналітикою Rabobank, у наступні роки сектор доставки продуктів харчування матиме більшу частку ринку. Світові продажі з доставки зросли на 30% у 2020 році. Ще сильніший ріст відбувся у Північній Америці та Європі. У США частка продажів продовольчих послуг збільшилася до понад 115%. “Незважаючи на те, що у 2021 році доставка сповільнила ріст, ми очікуємо відновлення значного зростання в 2022/2023 роках: на 40%-80% вище рівня 2019 року на більшості ринків”, – вважають аналітики.

Читайте такоже: Чи зменшиться споживання м’яса, як і чому?

Хоча це безпрецедентне зростання поставок навряд чи значною мірою збільшиться до загального обсягу продажів продовольчих послуг, воно матиме величезні наслідки для прибутковості та конкурентоспроможності харчової галузі. Ресторани з обмеженим сервісом та/або мережі ресторанів мають найкращі можливості для включення доставки в свій бізнес. Тоді як бізнеси, що мають малорозвинену позаресторанну інфраструктуру стикатимуться з проблемами. Операторам громадського харчування потрібно буде показати надзвичайну стратегічну та оперативність. Потрібно буде створювати оптимальні меню та вносити операційні зміни, а також вирішувати, як співпрацювати із сторонніми платформами доставки.

Що ще важливіше, ці зміни, швидше за все, не будуть обмежені лише змінами для споживачів. Зростання обсягів доставки буде проходити по всьому ланцюжку постачання продуктів харчування. З більш вираженим переходом попиту до позаресторанних та мережевих операторів, багато постачальників та дистриб’юторів харчових послуг можуть втратити важелі впливу своїх більших клієнтів. Виробникам продуктів харчування, можливо, доведеться скорегувати свої поставки, а інвестиції в технології та цифровізацію доведеться пришвидшити на всіх рівнях.

Джерело: Euromeatnews

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *