promo-zsm
promo-zsm

ТОВ «Євро-Комерс» стали партнером бізнес-форуму «Зерно. Свині. М’ясо-2023»

ТОВ «Євро-Комерс» стали партнером бізнес-форуму «Зерно. Свині. М'ясо-2023»

Одна з найбільших компаній м’ясної галузі України «Євро-Комерс» виступила партнером бізнес-форуму «Зерно. Свині. М’ясо-2023» який відбудеться вже 15 вересня у м. Київ. 

Перше підприємство України, яке з 2015 року почало застосовувати у своїй роботі європейські стандарти класифікації напівтуш за системою SEUROP.

ТОВ «Євро-Комерс» мають понад 20 років досвіду роботи на ринку м’ясної продукції та постачають її до більш ніж 30 країн світу. Окрім цього компанія займає одне з ключових місць з питань співпраці зі світовими виставками та конференціями представляючи інтереси України та західного регіону. 

На виробництві використовується тільки сучасне обладнання та високопродуктивна лінія забою потужністю 120 голів/год.

«Наше обладнання  дозволяє задовольнити потреби великих м’ясопереробних підприємств, а це в свою чергу, дозволяє нам задовольнити потреби наших клієнтів. Тому у нас немає жодних обмежень щодо обсягу замовлення, адже комфортна співпраця – пріоритет для нас!» – запевняють на підприємстві. 

Крім того, якість продукції завжди залишається на високому рівні завдяки внутрішньому департаменту контролю якості. До цього підрозділу входять висококваліфіковані професіонали, які слідкують за тим, щоб продукція відповідала всім стандартам ISO та FSSC (ISO 9001,FSSC 22000) та очікуванням клієнтів.

Але можливості компанії  не обмежуються лише цим! ТОВ «Євро-Комерс»  – активні експортери аграрної продукції та готові допомогти вам вийти на міжнародні ринки. 🌐

Учасники бізнес-форуму «Зерно. Свині. М’ясо-2023» матимуть змогу ближче познайомитись та поспілкуватись з представниками компанії «Євро-Комерс».

Долучайтесь до бізнес-форуму за посиланням

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *