promo-zsm
promo-zsm

Експерти про найбільшу подію свинарства та м’ясної галузі – Last Summer Day

експерти про найбільшу подію м'ясної галузі та свинарства Last Summer Day
pigcentre

До Last Summer Day відеозапрошення записали експерти галузей: Микола Бабенко, виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі”, Владислава Магалецька, голова Держпродспоживслужби, Владислав Качмар, керівник проекту Topigs Norsvin в Україні, Арно ван де Лаар, регіональний директор Topigs Norsvin в Європі.

«У глобальному ринку ми (вирощування і переробка) повинні бути спільні, наша стратегія повинна доповнювати один одного. Час протистояння минув. Має настати новий час, нова ера взаємодії, співпраці, консолідації, коли всі елементи ланцюга можуть заробляти спільно», – Микола Бабенко.

Запрошення на Last Summer Day від Миколи Бабенка

«Дорогі друзі і колеги! Я вітаю всіх на визначній події – Last Summer Day – це останній день літа, це натхненний день, коли хочеться відчути щастя, радість і подумати про те, що попереду», – Владислава Магалецька.

Запрошення на Last Summer Day 2021 від Владислави Магалецької

«На Last Summer Day ви можете домовитись за фінансування для купівлі генетики, модернізації або реконструкції вашого свинокомплексу і разом розпочати нову еру ефективності і прибутковості свинарського бізнесу в Україні», – Владислав Качмар.

Запрошення на Last Summer Day від Topigs Norsvin в Україні

«Ми раді справжньому розвитку свинарства в Україні. Дивлячись на Україну, ми пишаємось тим, що є частинкою справжнього розвитку, надаючи найкращі технології в світі», – Арно ван де Лаар.

Запрошення на Last Summer Day від Арно ван де Лаара

Last Summer Day відбудеться вже у понеділок, 30 серпня, у Гольф Центрі Київ. Придбати квитки можна на сайті.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *