promo-zsm
promo-zsm

Можливості для свинарства та м’ясної галузі на Last Summer Day

Можливості для свинарства та м’ясної галузі на Last Summer Day
pigcentre

30 серпня в Києві відбудеться перший в Україні захід для представників свинокомплексів та м’ясокомбінатів – Last Summer Day. Ця подія покликана об’єднати вирощування та переробку, покращити та збільшити ринок свинини. Саме тому кожному з представників цієї сфери будуть надані можливості, якими не можна не скористатися.

Однією із сторін учасників події – є власники свинокомплексів. Саме вони можуть обличчям до обличчя зустрітися із представниками м’ясопереробнимих підприємств і вирішити ті нагальні питання, на які роками не знаходили відповіді. 

Програма Last Summer Day 2021

Програмою заходу передбачено круглий стіл та дебати між двома сторонами, аби спільно дійти згоди у ключових питаннях. Не менш важливо, що на Last Summer Day буде цікаво почути виступи виконавчого директора Асоціації “М’ясної галузі” Миколи Бабенко – про виклики та перспективи м’ясної галузі та свинарства. Представник Держпродспоживслужби розповість про відкриття експорту. Крім цього, можна дізнатися про зменшення собівартості вирощування та можливості отримання компенсації на генетику – до 80%.

Також на події будуть присутні представники банків та інвестиційних фондів. Це дасть можливість власникам промислових ферм домовитися про фінансування заміни генетики або модернізацію свого свинокомплексу.

Для власників м’ясопереробних підприємств пряма зустріч із галуззю свинарства – це можливість на успішну консолідацію, вирішення усіх складних питань, встановлення контактів. Крім цього, на Last Summer Day буде представлена перша українська електронна біржа тварин та м’яса – Meattrade, а також буде цікавий виступ від голови ради Асоціації “М’ясної галузі” Олександра Скорика на тему: “Встановлення ПДВ 14% на весь ланцюг: виробник – переробник – споживач”. 

На цьому наймасштабнішому міжгалузевому заході в Україні будуть представлені партнерські організації, які надають різні послуги в сфері м’ясної галузі та свинарства, що буде цікаво як для виробників, так і для переробників.

Об’єднатись заради розвитку

Але в підсумку, цей захід надає можливості не тільки для свинарства та м’ясної галузі, а й для всієї України. Бо така консолідація виробничого ланцюжка сприяє зміцненню позицій українського виробника як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, що тільки позитивно відіб’ється на економічній та соціальній ситуації нашої країни.

Захід відбудеться 30 серпня в Києві, за адресою: вул. Оболонська Набережна, 20 (Гольф Центр Київ). Подивитися програму та замовити квитки можна на офіційному сайті заходу.

Не пропустіть свій шанс отримати зараз ті можливості, які інші зможуть отримати лише через рік!

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *