promo-zsm
promo-zsm

Last Summer Day 2021 – хто організовує і для чого?

Last Summer Day 2021 - хто організовує і для чого?
pigcentre

30 серпня в Києві відбудеться найголовніший захід м’ясної галузі цього року. Last Summer Day 2021 – це не тільки про свинарство та м’ясну переробку, а й про майбутнє економічного розвитку України. 

Про організацію

Ініціаторами створення найвищого рівня події в м’ясній галузі стали ключові гравці в цій сфері: Асоціація “М’ясної галузі”, Центр підвищення ефективності в тваринництві, Topigs Norsvin в Україні, а також КоФармінг Україна.

Представники Центру наголошують: “Найближчим часом ми побачимо позитивні результати нашої роботи. Адже подія такого масштабу та розмаху відбувається в Україні вперше. Об’єднання заради покращення і створення сприятливого бізнес-клімату – це наш пріоритет. Віримо, що найближчим часом Україна увійде в ТОП-експортерів свинини, віримо, що свинарство в Україні працюватиме із стовідсотковою ефективністю”. 

Про мету і завдання Last Summer Day

За даними організаторів, Last Summer Day покликаний об’єднати дві сторони одного виробничого ланцюга. До того ж, захід допоможе вирішити наявні проблеми в свинарстві, відкриє нові можливості для власників свинокомплексів, а також налагодить співпрацю в середині м’ясної галузі України. 

Така консолідація матиме і довготривалі наслідки – об’єднання та порозуміння між вирощуванням та переробкою є важливим чинником для успішної реалізації стратегії “Нове свинарство 2025”, для економічного пожвавлення свинарства, м’ясної галузі та України в цілому, а також для відкриття експорту свинини.

Про важливі теми, що будуть на найбільшій події свинарства та м’ясної галузі

Основні теми заходу: 

  1. Консолідація свинарства та м’ясної галузі та взаємовигідне партнерство
  2. Можливості фінансування для свинокомплексів
  3. Відкриття експорту свинини та як бути у числі перших експортерів
  4. Зниження собівартості свиней
  5. Збільшення попиту на свинину
  6. Виклики та перспективи м’ясної галузі і свинарства
  7. Встановлення ПДВ 14% на весь ланцюг: вирощування – переробка – споживач
  8. Дебати та круглий стіл представників свинокомплексів та м’ясокомбінатів
  9. Запуск компенсацій свинокомплексам у випадку АЧС

Саме на Last Summer Day учасники зможуть домовитися про фінансування для заміни генетики та модернізації свинокомплексу, дізнатись, як зменшити собівартість, знайти надійного бізнес-партнера для взаємовигідної співпраці. 

Захід відбудеться 30 серпня в Києві, за адресою: вул. Оболонська Набережна, 20 (Гольф Центр Київ). Подивитися програму та замовити квитки можна на офіційному сайті заходу.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *