promo-zsm
promo-zsm

Виробники курятини можуть зупинити виробництво

Виробники курятини можуть зупинити виробництво

ТОВ «Агро – Рось» із села Ташлик, Смілянського району, як і сім інших виробників курятини та м’яса птиці із України, можуть зупинити виробництво і масово звільнити працівників. Причина – ціна на газ. Із відповідним листом виробники курятини звернулися до Уряду.

Виробники назвали непід’ємною ціну газу 60 грн за 1 куб. метр у січні. Підприємці заявляють, що газ є дуже важливим на виробництвах і нагадують, що у грудні порівняно з вереснем ціна газу за кубометр зросла на понад 10 гривень. Це, своєю чергою, позначилося на собівартості продукції.

“Ще в першому кварталі 2020 року частка енергоносіїв у собівартості кілограму продукції птахівництва становила 1,6 грн, у першому кварталі зросла до 2,11 грн, у листопаді становила вже близько 4 грн, а у грудні злетіла до 6,4 грн”, — заявили у Спілці птахівників України.

У зверненні зазначається, що за ціни 60 гривень за кубометр газу частка енергоносіїв у собівартості кілограма продукції птахівництва становитиме 14 гривень, а це становитиме понад 28% загальної собівартості. Підприємці кажуть: у такому разі доведеться зупиняти виробництво, що призведе до загибелі птахів від замерзання та масового звільнення працівників.

Джерело: vikka.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *