promo-zsm
promo-zsm

Канада посилює зусилля для запобігання АЧС

Канада посилює зусилля для запобігання АЧС
pigcentre

Уряд Канади інвестує майже 3 мільйони доларів США в нові ініціативи для підвищення біозахисту та підтримки заходів із запобігання АЧС.

5 листопада 2021 року нове цільове надходження в рамках Канадського сільськогосподарського партнерства надасть фінансування виробникам свинини в Онтаріо. Свинарі, переробники та інші агробізнеси отримають підтримку для їх навчання, освіти та планування, а також для постачання та інфраструктури.

Ці інвестиції необхідні для посилення підтримки промислового бізнесу та захисту поголів’я тварин.

«Ми знаємо, як наполегливо працюють виробники свинини в Онтаріо, щоб дотримуватись таких високих стандартів безпеки», — сказала Марі-Клод Бібо, федеральний міністр сільського господарства та агропродовольства. 

У зв’язку з зростаючим занепокоєнням після виявлення АЧС в Карибському басейні, це фінансування підтримає нові заходи, які захищають весь сектор».

Крім того, фінансування буде виділено в рамках Партнерства на освітню та інформаційно-просвітницьку кампанію для «дрібних власників» ферм або ферм, які продають менше 1000 голів свиней або 50 свиноматок на рік. 

Кампанія буде спрямована на підвищення обізнаності дрібних виробників свиней про ризики АЧС і потребу в серйозних заходах біозахисту та готовності до надзвичайних ситуацій.

Джерело: porkbusiness.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *