promo-zsm
promo-zsm

США спрямовує $500 млн на профілактику АЧС

США спрямовує $500 млн на профілактику АЧС
pigcentre

Міністерство сільського господарства США вирішило надати додаткове фінансування для захисту понад 60 000 американських виробників свинини від АЧС.

«Торгово-промислова Асоціація свинарів (NPCC) дякує міністру Вілсаку за надання додаткового фінансування щодо захисту виробників свинини від цієї руйнівної хвороби», – заявила президентка Асоціації Джен Соренсон. «Сполучені Штати залишаються вільними від АЧС. Наша країна протягом останніх кількох років робить усе можливе, щоб зберегти цей статус».

АЧС не становить загрози для людей, але є дуже заразною серед свиней і має майже 100-відсоткову смертність серед тварин. Нещодавно хвороба була виявлена ​​в Домініканській Республіці та на Гаїті. Вперше за 40 років хвороба опинилася у Західній півкулі. APHIS негайно вжила заходів, щоб зупинити поширення вірусу на материкову частину США та на американські території Пуерто-Ріко та Віргінські острови.

З тих пір, як АЧС почала поширюватися по Азії у 2018 році, NPPC закликала Конгрес та Міністерство сільського господарства США підготуватися до цієї хвороби. Зокрема, представники Асоціації вимагали кошти для додаткових інспекторів сільського господарства, збільшення персоналу у Ветеринарних службах тощо.

Зі свого боку, NPPC проводить навчання для американських виробників свинини. Ці заходи спрямовані на біозахист американського поголів’я свиней.

«АЧС – це серйозне захворювання, яке має нищівні наслідки для виробників», – сказала Соренсон. «Ми раді, що Міністерство усвідомлює серйозність цієї загрози і виділяє багато ресурсів для боротьби з нею та захисту національних виробників свинини».

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *