promo-zsm
promo-zsm

Китайські ветеринари б’ють на сполох з приводу нових штамів АЧС

свині заражені АЧС
pigcentre

Проблеми Китаю з АЧС далекі від завершення, оскільки дослідники з військового ветеринарного інституту Чанчуня виявили новий штам африканської чуми свиней. За їхніми словами, цей штам менш небезпечний, ніж той, який спустошив місцеве стадо свиней.

Ще принаймні два інших нових штами хвороби вже виявлені на свинофермах Китаю. Вони викликають хронічну форму АЧС, яка впливає на виробництво на батьківських фермах. Вчені кажуть, що вірус, схоже, піддався природної мутації. З іншого боку, деякі з проаналізованих раніше штамів мали характеристики, приписувані штамам, які, як передбачається, були створені для використання в незаконних вакцинах.

З іншого боку, експерти з Північної Америки переконані, що в цьому році поголів’я свиней в Китаї знову впаде, не дивлячись на зусилля по відновленню стада.

Широко поширене щеплення не відповідає стандартам (незаконних) вакцин проти АЧС привело до зараження щеплених свиней вірусом африканської чуми свиней. Смертність заразних свиней може досягати 70%, що, очевидно, скорочує поставки свиней. Ще більш страшним є те, що модифікований вірус може передаватися по повітрю. Якщо одна свиня вакцинована нелегальної вакциною, вся ферма може бути заражена африканською чумою свиней. в іншому звіті оцінюється, що поголів’я свиноматок в деяких провінціях знизилося на 50%. через збільшення забою свиноматок в національному масштабі кількість свиноматок знизилися на 1,76 мільйона за 3 місяці з листопада 2020 року по січень 2021 роки (10%),

З його точки зору, відновлення виробництва свинини в Китаї сповільниться, що призведе до збільшення імпорту свинини в наступні місяці.

Джерело: Meatinfo.ru

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *