promo-zsm
promo-zsm

Covid-19 змінює вимоги до свинини

Прилавок з м'ясом
pigcentre

Ситуація з Covid-19 змінила вимоги до свинини з боку м’ясної промисловості і кінцевих споживачів. До такого висновку прийшли Meat Group, міжнародна платформа знань генетичної компанії Topigs Norsvin, пише CIAB з посиланням на Pig Progress.

Meat Group складається з ряду експертів, що працюють по всьому світу, включаючи доктора Гранта Уоллінга, керівника Meat Group, і фахівців з м’яса – доктора Керолайн Мітчелл і доктора Дастіна Болера. Крім того, команда також складається з різних фахівців з місцевих філій Topigs Norsvin. Платформа спрямована на подолання розриву між генетикою, виробництвом і переробкою свиней та споживачами.

Однорідність свиней

напівтуші свиней.jpg

Експерти прогнозують, що бійні і переробники збільшать автоматизацію ліній забою. Тому в довгостроковій перспективі покупці свиней будуть пред’являти більш високі вимоги до однорідності свиней, слідкувати, щоб відмінності між тушами були незначні. Виробникам свиней доведеться це враховувати. В процесі забою і обвалки тварин потрібно відносно багато ручної роботи. Під час пандемії, як Covid-19, це робить компанії уразливими, оскільки їх співробітники можуть заразитися.

В Інтернеті продається більше свинини і м’яса

dinner.jpg

Covid-19 також стимулює збільшення продажу свинини через онлайн-канали. Презентація продукту в цьому випадку не так важлива в порівнянні з м’ясом, що продається в супермаркетах. З іншого боку, більш важливий споживчий досвід онлайн-продажів.

На думку експертів, не всі інтернет-магазини, що пропонують продукцію зі свинини, враховують це належним чином. Онлайн-продажі явно вимагають різних типів продукції, а також виробничих процесів.

Збільшення кількості м’яса швидкого приготування

eating burger

У багатьох країнах ресторани зачинені через карантин. Однак заклади швидкого харчування продовжують отримувати дохід. Це означає, що м’ясні продукти преміум сегменту мають низький попит, в той час як заклади швидкого харчування користуються великим попитом. На думку експертів платформи такий розвиток подій позитивний для галузі свинарства в порівнянні, наприклад, з виробництвом яловичини.

Covid-19: попит на інновації

many pigs

Topigs Norsvin очікує, що м’ясопереробні підприємства змінять свої майбутні потреби у відношенні закупівлі свиней. Тому постачальники свинини (м’яса) повинні будуть враховувати, що контракти або специфікації закупівель можуть з часом змінюватися.

Високі ціни на свиней знизяться через Covid-19. Група експертів зазначила, що сектор свинарства у світі впровадив інновації краще і адаптувався до нової реальності після Covid-19.

Через впровадження інновацій в свинарстві і м’ясній галузі, Україна буде все більше інтегруватися у глобальний ринок, а з часом – стане його активним гравцем. Компанія Topigs Norsvin з Центром підвищення ефективності в тваринництві допомагають в цьому.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *