promo-zsm
promo-zsm

Львівські фермери отримали 9,6 млн грн держдотацій

Львівські фермери отримали 9,6 млн грн держдотацій

77 фермерських господарств Львівщини, в яких на 1 липня утримувалось 2522 корів, отримали 9,6 млн грн державної підтримки за утримання 1915 корів. Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

«Львівщина вже другий рік поспіль займає перше місце серед областей України по освоєнню коштів дотації за утримання корів по всіх критеріях: за кількістю фермерських господарств області, кількістю корів та сумою дотації», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман.

Приріст поголів’я корів за нарахованою дотацією у фермерських господарствах складає 48%, як порівняти з минулим роком.

За її словами, зростає зацікавленість особистих селянських господарств, які утримують більше п’яти корів, до офіційної реєстрації сімейних фермерських господарств та участі у держпрограмах підтримки.

«Так, у 2020-2021 роках у галузі тваринництва створено 39 сімейних фермерських господарств, які можуть залучати для розвитку власного бізнесу всі інструменти фінансової підтримки з обласного і державного бюджетів», – зазначила Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, у 2021 році на державну підтримку розвитку фермерських господарств передбачено 200 млн грн у цілому по Україні, а на напрям спеціальної бюджетної дотації за утримання корів всіх напрямів продуктивності – 60 млн грн.

Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів нараховувалась у розмірі 5 тис. грн за голову, але не більше 250 тис. грн одному фермерському господарству.

Отримувачами такої дотації є фермерські господарства, в тому числі сімейні фермерські господарства, які утримують п’ять і більше ідентифікованих та зареєстрованих корів.

Джерело: agrotimes.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *