promo-zsm
promo-zsm

Ізраїль збільшив імпорт худоби на 51%

Ізраїль збільшив імпорт худоби на 51%

Ізраїль збільшив імпорт худоби за перший квартал року. У порти країни прибуло 207 214 телят і ягнят, що значно більше, ніж за період січень-березень 2020 року (136 983 тварини). У минулому році в Ізраїль живими поставками прибула 601 741 тварина, що на 90 000 менше, ніж у 2019 році, що є історичним рекордом в імпорті худоби.

Ізраїль є четвертим за величиною споживачем яловичини та телятини в ОЕСР (Організація економічного співробітництва та розвитку), після Бразилії, США та Аргентини, з річним споживанням яловичини на душу населення в 2018 році – 20,5 кілограмм і становить 137 000 тонн.

Читайте також: Імпорт свинини в Україну у березні зріс у 5 разів

Цифри імпорту живих тварин викликають протести з боку таких активістів, як організація з захисту прав тварин Animals Now. «Запаморочливе збільшення кількості прямих відправлень доводить, що міністр сільського господарства виявляє зневагу до державного контролера та ізраїльської громадськості. Поки 86% ізраїльтян підтримують законодавство щодо припинення прямих відправлень, Міністерство сільського господарства користується політичною ситуацією. До 2021 року прямі поставки вже мали бути історією», – йдеться в заяві організації, яку цитує газета Times of Israel.

Міністерство економіки поступово збільшило квоти на безмитний імпорт охолодженого м’яса. Минулого року було видано дозволів на ввезення понад 21 000 тонн, з них 17 500 тонн – за безмитними імпортними квотами, а решта — за двосторонніми договорами. Тим не менш, це всього лише невелика крапля в “океані” споживання м’яса в країні. Ринок транспортування, відгодівлі і забою в країні контролюється двома компаніями: Tnuva і Dabbach.

Джерело: euromeatnews

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *