promo-zsm
promo-zsm

Держпідтримку збільшать на тваринництво, садівництво та меліорацію

Держпідтримку збільшать на тваринництво, садівництво та меліорацію

Державна підтримка для аграрної сфери на наступний рік сформована, але на рівні домовленостей з Кабінетом Міністрів, за результатами другого кварталу 2022 року, її буде переглянуто та збільшено на напрямки тваринництва, садівництва та меліорованих земель.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко на конференції «Ведення агробізнесу в Україні 2021».

«Цей фокус вже обговорено, опрацьовано фонди, з яких фінансуватимуться ці напрямки. Позиція з точки зору державної підтримки є визначальною на наступний календарний період, оскільки аграрний сектор — це галузь №1 з економічного зростання, формування валютної виручки», — наголосив Роман Лещенко.

За його словами, держпідтримку на 2022 рік буде сфокусовано на малих та середніх агровиробниках.

«2021 року державна підтримка була спрямована на нішеві культури, підтримку сільгоспмашинобудування, компенсацію кредитної ставки. Справді, програма 5-7-9, яку ми спільно з Мінекономіки відпрацьовували для підтримки аграріїв, стала реально додатковим ресурсом з обсягом понад 30 млрд грн для агросектору. Ці кошти дозволили реінвестувати у виробництво та оновити основні виробничі фонди», – зазначив Роман Лещенко.

Він додав, що держпідтримку у вигляді програми 5-7-9 буде збережено та розширено на наступний рік.

Джерело: agroportal.ua.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *