promo-zsm
promo-zsm

В ЄС набуває чинності новий Закон про охорону тварин

В ЄС набуває чинності новий Закон про охорону тварин

Європейський парламент та Рада прийняли Регламент (ЄС) 2016/429 про трансмісивні хвороби тварин (“Закон про здоров’я тварин”) у березні 2016 року, і він застосовується з 21 квітня 2021 року.

Загалом, єдиний всеохоплюючий новий закон про охорону тварин підтримує сектор тваринництва в ЄС у прагненні досягти конкурентоспроможності, безпечного та безперебійного ринку торгівлі тваринами та продуктами з них у ЄС, що призведе до зростання та створення робочих місць у цьому важливому секторі.

Що включає у себе Закон?

  • Величезна кількість правових актів впорядковано в єдиний Закон.
  • Більш прості та зрозумілі правила дозволяють Владі та тим, хто повинен дотримуватися правил, зосередитись на ключових пріоритетах: запобігання та викорінення хвороб.
  • З’ясовано відповідальність фермерів, ветеринарів та інших осіб, що займаються тваринами.
  • Правила дозволяють ширше використовувати нові технології для здоров’я тварин – нагляд за патогенами, електронна ідентифікація та реєстрація тварин.
  • Краще раннє виявлення та боротьба із хворобами тварин, включаючи виникаючі хвороби, пов’язані зі зміною клімату, допоможе зменшити кількість випадків та наслідки епідемій тварин.
  • Він пропонує більшу гнучкість у пристосуванні правил до місцевих обставин та нових питань, таких як клімат та соціальні зміни.
  • Він встановлює кращу правову основу для моніторингу патогенних мікроорганізмів тварин, стійких до антимікробних препаратів, доповнюючи існуючі норми та правила щодо ветеринарних препаратів та кормів.

Закон про охорону тварин був частиною пакету заходів, запропонованих Комісією у травні 2013 року для посилення дотримання стандартів охорони здоров’я та безпеки для всього агропродовольчого ланцюга. Як такий, він тісно пов’язаний з Регламентом (ЄС) 2017/625 (“Положення про офіційний контроль”). Закон про здоров’я тварин також є ключовим результатом Стратегії охорони здоров’я тварин на 2007-2013 роки “Профілактика краще, ніж лікування”.

Джерело: pig333.com

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Коментарі:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *