promo-zsm
promo-zsm

Чому необхідно взяти участь у дегустаційному конкурсі Favorite Food&Drinks

Favorite Food&Drinks – міжнародний незалежний професійний дегустаційний конкурс, що об’єднує понад 50 висококласних фахівців у складі членів професійної дегустаційної комісії: керівників відділів якості та власного виробництва, власних торговельних марок у ритейлі, а також лідери ГоРеКа, галузевих асоціацій та профільних інститутів

Лауреати дегустаційного конкурсу- промислові та крафтові виробники, власні торговельні марки, імпортери з України, Грузії, Турції, Південної Кореї у 2021-2022 рр.

Favorite Food & Drinks єдиний в Україні міжнародний дегустаційний конкурс, метою якого є виявлення високоякісних продуктів харчування та напоїв за органолептичними характеристиками «сліпим» методом. Незалежні дегустатори – представники провідних торговельних мереж, ресторанів, асоціацій проводять оцінювання органолептичних показників у 27 номінаціях. 

Серед учасників конкурсу – юридичні особи, у тому числі ФОП та фермери, які виробляють та / або реалізують продовольчу продукцію, вироблену як в Україні, так і поза її межами.

Захід поділяє цінності багатьох груп, в тому числі: технологів, комерсантів, маркетологів, керівників компаній та, звісно, дегустаторів.

Дегустаційна частина заходу відбудеться 26-27 березня 2024 року, нагородження – 15 квітня.

Найкраще – до столу!

Сайт з деталями за посиланням

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *