promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 17 – 23 липня 2023 року

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 17 - 23 липня 2023 року: 77-78 грн/кг на свиней живою вагою.
pigcentre

Прогноз закупівельних цін на свиней на 29-й тиждень 2023 р.

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогноз закупівельних цін на 17 – 23 липня 2023 року: 77-78 грн/кг на свиней живою вагою.

Прогнозується, що ціна на свиней наступного тижня буде на рівні 77-78 грн/кг.

Можливість відновлення та налагодження експорту українського мʼяса та мʼясної продукції до Китаю обговорили під час засідання робочої групи з питань розвитку м’ясної галузі під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького.

«Ми спеціально зустрілися з профільними асоціаціями та представниками Держпродспоживслужби перед поїздкою української офіційної делегації до Китаю, де обговорюватимуться деталі співпраці в частині експорту нашого м’яса, зокрема свинини. Нам важливо обговорити всі деталі між учасниками ринку, щоб це питання було вирішено результативно», – сказав Тарас Висоцький.

Наступного тижня група делегатів від України відвідає Китай.  Представники асоціації впевнені, що відкриття зовнішніх ринків збуту, зокрема китайського, суттєво змінить позицію України як світового виробника свинини. Вони бачать в цій ініціативі великий потенціал для розвитку галузі в рамках програми ”Нове Свинарство 2025” та очікують позитивних економічних результатів. 

Відкриття китайського ринку надає перспективи для збільшення експорту українського м’яса та м’ясної продукції, що в свою чергу сприятиме зростанню доходів українських виробників та підвищенню прибутковості галузі в цілому.

На німецькій біржі VEZG на наступний тиждень ціни на напівтуші кондиційних свиней – 2,50 євро/кг (102,88 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,88 євро/кг (77,36 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ.

На польській біржі CennikRolnicze середня ціна на живих свиней – 8,86 злотий/кг (81,07 грн/кг). Діапазон цін на живих свиней: 8,20 – 9,60 злотих/кг (75,03 – 87,84 грн/кг).

Джерело: Євростат

Динаміка цін у світі:
🟢 2,51 €/кг (+1%) у ЄС
🟢 1,56 €/кг (+8%) у Бразилії
🟢 2,0 €/кг (+4%) у США
🟢 1,4 €/кг (+10%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Свинина з України могла б зайняти своє місце в глобальному ринку і простимулювати розвиток мʼясної галузі і свинарства України.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Довідково

Щотижня Асоціація “М’ясної галузі” готує аналітичний прогноз закупівельних цін на живих свиней забійних кондицій, який оприлюднює на сайті асоціації та надсилає всім зацікавленим.

Прогноз базується на оцінці поточного рівня споживання свинини, змін у структурі попиту та пропозиції, вагомих чинників, які визначають стан м’ясної галузі (сезонні коливання, надходження імпорту, зміни валютних курсів тощо).

Прогнозні ціни акумулюють статистичну інформацію щодо цінової динаміки на ринку та слугують орієнтиром для м’ясопереробних підприємств і свинокомплексів.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *