promo-zsm
promo-zsm

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 3 – 9 травня

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 3 – 9 травня
pigcentre

Аналітичний відділ Асоціації «М’ясної галузі» повідомив прогнозні закупівельні ціни на 3 травня – 9 травня 2021 року: 44 – 46 грн/кг на свиней живою вагою.

Ціна першого тижня травня зросте на 1 грн/кг. Відбудеться це через збільшення цін на усі види “святкового” м’яса, у тому числі і курятину. Це явище – сезонне. Однак, свинина залишається найдоступнішим видом м’яса для українців. Роздрібна ціна на свинину у фірмовій торгівлі м’ясом знаходится у межах 100 – 110 грн/кг. 

“Ціни на свинину для українців не будуть штучно завищуватися. Ціна буде, як і раніше, формуватися лише попитом і пропозицією. Свинокомплекси прагнуть продати як можна більше свиней на м’ясокомбінати перед Великднем по вищій ціні. Через це дефіциту сировини немає, але, на щастя для всього ланцюга, є попит і свинина на полицях магазинів не залежується. М’ясокомбінати, що є учасниками Асоціації “М’ясної галузі” роблять усе, щоб на полицях магазинів були лише свіжі та якісні товари за доступними цінами, щоб всі наші споживачі відсвяткували закінчення Великого посту і Великдень разом із травневими святами. Усі матимуть можливість на травневих придбати м’ясо до столу та на шашлик. Ми закликаємо українців купувати більше м’яса у травні, щоб підтримати м’ясну галузь та свинарство України”, – прокоментував Микола Бабенко, виконавчий директор Асоціації “М’ясної галузі”.

В Україні травень був проголошений “Місяцем м’яса”. В Асоціації “М’ясної галузі” очікують, що підвищення попиту з боку споживачів у цей період допоможе м’ясній галузі та свинарству України підтримати виробників і переробників та недопустити зниження цін на м’ясо через надлишок пропозиції.

М’ясна галузь запрошує торгові мережі підтримати ініціативу, долучившись до Місяця м’яса та залишати ціни на м’ясо доступними для українців, не завищуючи ціни на травневі.

Ціни на свиней та ситуація у світі

Оприлюднено закупівельні ціни на живих свиней на 3 – 9 травня
Джерело: Євростат

Ціна на німецькій біржі VEZG цього тижня на напівтуші кондиційних свиней зменшилась до 1,42 євро/кг (48 грн/кг), на напівтуші свиноматок – 1,01 євро/кг (34 грн/кг). Ціни вказані без ПДВ. 

Динаміка цін у світі:
🟨 1,63 €/кг (-0,25%) у ЄС
🟢 1,39 €/кг (+28,47%) у Бразилії
🟢 1,95 €/кг (+5,72%) у США
🟢 1,58 €/кг (+2,51%) у Канаді

Усі ціни вказані за забійну вагу.

Прогнозні ціни на живця свиней в Україні можуть різнитися за регіональною ознакою, що пов’язано із неоднорідним розміщенням виробничих і переробних потужностей м’ясної галузі.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *