promo-zsm
promo-zsm

Ринок Китаю обжене США в 2023 році

Ринок Китаю буде зростати

Останній прогноз щодо китайської роздрібної торгівлі продуктами від IGD Asia, показує, що ринок може досягти $2,36 млрд до кінця 2026 року. Розширення ринку оцінюється на 8% до цього часу.

Зараз китайський ринок є другим за величиною у світі, але він обійде ринок США (№ 1) у 2023 році, вважають аналітики.

“Оскільки зростання ВВП випереджає інфляцію, прогнозується, що економічне зростання в Китаї буде обумовлено реальним зростанням виробництва, а не зростанням цін. За номінальним ВВП Китай має найбільшу економіку в Азії. Це також єдина велика економіка з позитивним зростання ВВП у 2020 році.

Країна прийняла політику нульового поширення COVID-19 після того, як пандемія була взята під контроль наприкінці лютого 2020 року. Прогноз зростання продовольчих товарів залишиться стабільним. Пік зростання у 2018 та 2019 роках був значною мірою викликані появою нових роздрібних мереж і впровадженням цифрових технологій», – йдеться у звіті IGD.

На думку аналітиків IGD, п’ять ключових тенденцій підтримають зростання в КНР:

  • Постійна урбанізація: попит на зручність та ефективність продовжує стимулювати розвиток технологій, змінювати способи покупок і впливати на формати магазинів, на які зосереджуються роздрібні торговці, наприклад, громадські магазини та супермаркети преміум-класу.
  • Великі дані: гравці електронної комерції в Китаї можуть відстежувати поведінку своїх сотень мільйонів покупців, аби впливати на покращення виробництва продуктів харчування
  • Зростання в містах нижчого рівня: як покупці в менш розвинених регіонах все більш пристосовуються до онлайн-комерції, стають більш вибагливими до товару
  • Поява оптової торгівлі: Alibaba ініціювала появу оптового сектору в Китаї завдяки своєму магазину Freshippo X, який був запущений у 2020 році.
  • Підвищена обізнаність про екологічність: екологічність відіграє все більш важливу роль у рішеннях покупців про покупку. 

За оцінками, сучасна торгівля зросте на рівні 8,0%, при цьому розвиток здійснюється за рахунок онлайн-каналів. Традиційна торгівля і надалі залишатиметься важливою частиною галузі в Китаї, забезпечуючи продовольчу безпеку сільських районів і багатьох невеликих міст. Однак сучасна торгівля в Китаї дуже фрагментована. 10 провідних роздрібних торговців займають лише 6,8% частки ринку в 2021 році, а в 2026 році вона виросте до 7,8%.

Джерело: euromeatnews.com.

Вітаємо 👋
Бажаєте отримувати актуальні новини?

Введіть у поле свій E-mail та отримуйте новини на пошту

Ми не надсилаємо спам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *